Firma nasza od ponad 40 lat zajmuje się produkcją w metalu.ogrodzenieorlikogrodzeniea Długoletnie doświadczenie i znajomość branży decyduje o zaufaniu klientów do naszych wyrobów. Główną naszą specjalizacją jest produkcja złączy rozporowych w zakresie średnic od ø 8 do ø 30.
Złącza nasze znalazły zastosowanie przy budowie takich obiektów jak: FABRYKA SAMOCHODÓW VW POZNAŃ, MULTIKINO, AKADEMIA MUZYCZNA, KINEPOLIS W POZNANIU, MC DONALD’Sogrodzenie vw ogrodzenie multikino i wiele innych budowli użyteczności publicznej i prywatnej.
Odbiorcami naszych złączy są również firmy z Rosji, Ukrainy i Białorusi.
Produkujemy także zawiasy meblowe. Odbiorcami są hurtownie artykułów tapicerskich i fabryki mebli, wśród nich produkujące dla IKEI.
Wykonujemy też krótkie serie zawiasów “retro” wg oryginalnych,ogrodzeniemcogrodzeniemc historycznych wzorów (eksport Dania, Belgia).
Kilka lat temu firma nasza zaczęła produkować akcesoria do ogrodzeń siatkowych i panelowych. Doskonała jakość i wysoka estetyka sprawiła, że wyżej wymienione akcesoria zyskały uznanie wśród konstruktorów i monterów ogrodzeń m.in. ORLIK 2012.
Cieszymy się, że zainteresowaliście się Państwo naszą ofertą i zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.
JMT ze swojej strony dołoży wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.