O nas

JMT Jarosław Tabaka to rodzinna firma produkcyjno-handlowa, działająca nieprzerwanie od 1969 r. Początkowo zajmowaliśmy się szeroko pojętą obróbką metali, a naszą specjalizacją była produkcja kotew stalowych i wszelkiego rodzaju zawiasów. Powodem do dumy może być długofalowa współpraca ze znanymi w całym kraju firmami Wkręt-met (obecnie Klimas Wkręt-met) i Ikea. Uwarunkowania rynkowe i otwarcie się na rynki wschodnie spowodowały w 2005 roku przekształcenie produkcji w kierunku branży ogrodzeniowej. Obecnie pion naszej działalności stanowi produkcja akcesoriów do ogrodzeń siatkowych i panelowych. Ponad 80% naszej oferty stanowią wyroby własnej produkcji.


Od samego początku staraliśmy się nie tylko wytwarzać powszechnie znane elementy, ale szukaliśmy nowych rozwiązań z zakresu mocowań. Owocem tej pracy jest grupa akcesoriów opracowanych i wdrożonych na rynek. W związku z rosnącą liczbą zrealizowanych koncepcji, powstała marka JOTMG, która skupia w swoim asortymencie w większości opatentowane produkty.


Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie unowocześniać i udoskonalać proces produkcyjny, inwestując w nowe narzędzia. Mimo rosnącej konkurencji, nasza firma nadal pozostaje jednym z wiodących producentów na rynku. Wysoka sprzedaż i niezmiennie bardzo dobry stosunek jakości produktów do ich ceny jedynie to potwierdzają. Stała, regularna współpraca z ponad setką kontrahentów w Polsce i w ośmiu krajach Europy dowodzi, że jesteśmy partnerem biznesowym godnym zaufania, który za cel nadrzędny stawia sobie satysfakcję klienta.